Forum Jamajka Strona Główna Jamajka
Forum gildii Jamajka z s2 i Trusia z s11

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jamajka od początku:)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jamajka Strona Główna -> Historia gildii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorotka7
Kapitan

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 18:45    Temat postu: Jamajka od początku:) Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam wszystkiego, więc myślę, że "stara" część Jamajki mi pomoże Very Happy No ale piszcie co pamiętacie, a nie, że ja sama muszę wszystko sobie przypominać

Jamajka została założona w maju 2010 przez Glena. We wrześniu Glen oddał mi władzę. Styczeń 2011- rozłam w Jamajce. Część naszych graczy- jezyna33. Kajkoska, frogitta i inni założyła gildię MOC W JEDNOŚCI. Część graczy do nas wróciła. Moc po kradzieży konta jezyny praktycznie się rozpadła, a przynajmniej nie jest już tak silna jak na początku. Luty 2011- MasterP chce nas połączyć z gildią Ogniste Smoki. Część graczy odchodzi. W tym nasz honorowy Jamajczyk-dwulicus. Tytuł ten nadał mu Glen po głosowaniu na oficerów, w którym zresztą zdobyłam najwięcej głosów(że tak skromnie przypomnę Laughing ), ponieważ zwerbował połowę ludzi z gildii. Sierpień 2011- oficer Kacperch1313 wyrzuca całą gildię właściwie nie wiem dlaczego. Napisałam w opisie po kłótni, żeby mu wstydu nie robić, ale tu chyba mogę Twisted Evil . Nie zgodziliśmy się, żeby przyjąć jego kuzyna, bo miał za mały lvl i demokratycznie stwierdziliśmy, że musi jeszcze trochę poczekać (zapychał mi skrzynkę notorycznie od dwóch miesięcy chyba). Kacperch1313 się wkurzył, wylogował się, a gdy nikogo online nie było wywalił kogo tylko mógł...
Jak widać odbudowaliśmy się. Tylko jedna osoba do nas nie wróciła, niestety. Piczoonia Sad . Daro, come back!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 29, 2011 18:45    Temat postu:

Powrót do góry
dest
Majtek Pokładowy

PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to pamietam jak jakas z topowych gildii pomagala nam robic lochy;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
dorotka7
Kapitan

PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, Welcome to hell nam pomagało jak jeszcze vegas409 grał. Obecnie pomagają nam Smith and Watson dzięki Ottomo Smile
Nawet dzięki vegasowi dostałam się do WTH jak poszłam podekspić. Wcześniej w Ekstraklasie byłam, ale tam nudy... nawet w WTH było lepiej, a vegas wtedy tak na nich narzekał. Przynajmniej tam jeden tekst nie wisiał 2 dni na chacie xD Jak mnie nie było Muri przejął władzę. Jak wróciłam to mi ją oddał

Btw. pozdro dla ludzi z Ekstraklasy. Naprawdę super macie. Ubaw jak w kościele bad_grin No albo w grobie, jak kto woli
kaban1603
VIP

PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W grobie to przynajmniej robaczki mają ubaw Very Happy Tak więc kościół bardziej pasuje Razz
Powrót do góry
dorotka7
Kapitan

PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej naszej historii dodam najświeższą wiadomość. Dzisiaj rozbudowaliśmy ostatnią rzecz, którą mieliśmy do rozbudowania za grzybki- twierdzęSmile

Dziękuję wszystkim i gratuluję nam tego niesamowitego wyczynu
dorotka7
Kapitan

PostWysłany: Pon Sty 02, 2012 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu trzeba się pochwalić Dzisiaj po raz pierwszy w długiej historii Naszej gildii zebraliśmy 10 mln złota w skarbcu. Hurra Very Happy (ale nie takie zwykłe. Jak okrzyk Polaków w czasie wojny. Gdy ruszali do boju Smile)
Glen

PostWysłany: Czw Lut 23, 2012 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem z Was dumny.... widać, ze w Polsce potrafi coś przetrwać, a nie tylko kryzys. Chapeau bas Dorotko
vegas409
Nucący Reggae

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a o mnie ani słowa Sad
dorotka7
Kapitan

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, vegas. To Ty już grasz? Jutro robimy lochy, więc nie mogę Cię zaprosić. Po lochach wyślę Ci zapro jeśli będziesz grał...

Dzięki Glen Very Happy
dorotka7
Kapitan

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parę dni temu zaprosiliśmy dużo ludzi na lochy. Oczywiście nie udałyby się one bez naszego wcześniejszego sojuszu z west mafią Smile Dziękujemy im serdecznie, a szczególnie Biduli, która przekonała do pomocy również gildię Srebrne Smoki (razem ze Srebrnym Smokiem, który lubi robić spam na chacie tak samo jak my i west mafia ) Baka18 i varyvein. Dzięki temu już mamy po 156%. Hip hip huraaa!(bez husarii)

Pierwszy zlot Jamajczyków również odbył się w tym miesiącu
dorotka7
Kapitan

PostWysłany: Sob Sty 02, 2016 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nic nie dodawałam do historii gildii, a trochę tego się uzbierałoSmile
W październiku stwierdziłam, że będę miała mniej czasu na grę i oddałam przywództwo Muriemu. Trochę wtedy w rankingu spadliśmy;/ W styczniu 2013 roku KB1000000 przejął koronę. Jak się okazało to był strzał w dziesiątkęExclamation Smile Już na początku lutego połączyliśmy się z gildią Dark Gods, która stała się naszą akademią. Mieliśmy super lvle w gildii i podnieśliśmy się w rankingu. Niestety jak zrobiliśmy lochy u nich do tego samego poziomu jaki my mieliśmy to się od nas odłączyli...(ale to później). W kwietniu Muri przejął ponownie władzę. KB stwierdził, że mniej będzie grał. Dark Gods się od nas odwróciło. Teraz widzę, że w ogóle nie istnieją. Jest tam jedna osoba i w opisie mają, że gildia jest zamknięta Very Happy
KB1000000 oddał postać komuś kto mu obiecał, że zostanie w Jamajce. Ale już na drugi dzień się od nas odłączył. Tak to jest ufać nieznajomym...
W lipcu 2013 roku Dakinia przejęła władzę. Ja przestałam grać, więc nie wiem co się wtedy działo. W każdym razie jak wróciłam w sierpniu 2015 roku Jamajka była na około 60 miejscu w rankingu! Crying or Very sad Sad
A Dakinia wtedy się nie pojawiała. Z grających osób w Jamajce został tylko Muri i DevilWar(poprawione:) Teraz powinno być już wszystko dobrze). Reszta odeszła. Stwierdziłam, że muszę coś z tym zrobić i napisałam do byłych Jamajczyków, że reaktywuję Jamajkę. Przyszedł Harpan, zdecydowaliśmy, że przejmę koronę. Sporo osób z dawnego grona do nas wróciło.
W grudniu 2015 roku połączyliśmy się z gildią The King, ponieważ w Jamajce średni lvl wynosił poniżej 200 lvla, co było dla wszystkich starych Jamajczyków nie do pomyślenia:) Gildia The King stała się naszą akademią, niższe lvle tam się przeniosły. Przywódca the King został oficerem u nas, a kilka naszych osób oficerami tam:) Teraz średni lvl naszej gildii wynosi 249 i mam nadzieję, że będzie rósłSmile

Ostatnio zmieniony przez dorotka7 dnia Pon Sty 04, 2016 14:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
DevilWar
Majtek Pokładowy

PostWysłany: Sob Sty 02, 2016 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maly blad nie wszyscy odeszli ja jestem od poczatku i pewnie do konca tylko raz zniklem jak Kacperch1313 wywalil wszystkich ale to zaraz wrocilem Smile
Powrót do góry
dorotka7
Kapitan

PostWysłany: Pon Sty 04, 2016 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, faktycznie. Z grających zostaliście Ty i Muri. Mój błądSmile
Harpan
BOSS

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tą chwilę średni lvl gildii wynosi 321, nieustannie rośnie i zajmujemy 7 pozycje w rankingu gildii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Harpan
BOSS

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Średni lvl to 349, pozycja 12.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pią Sty 04, 2019 00:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jamajka Strona Główna -> Historia gildii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: